O nás

reklama
Tyto webové stránky by měly sloužit jako nezávislý zdroj objektivních informací pro všechny, kteří se zajímají o zdravý životní styl, sport a výživu.
Žijeme v době obrovského rozmachu informací. Ovšem, jak poznáte, že nejde o vyloženě subjektivní názor, falešný fakt, mylnou informaci nebo sdělení motivované komerčními důvody? Ne každý je schopen rozpoznat, která z informací má racionální základ a která je vysloveně chybná. My jsme si dali za cíl přinášet objektivní pohled na některé závažné problémy spojené se zdravím, sportem a výživou, a to na základě posledních vědeckých výzkumů.
Garantem zdravotní části článků i služeb je Prof, MUDr. Libor Vítek P.hD. MBA, vedoucí Hepatologické laboratoře Ústavu klinické biochemie, a laboratorní diagnostiky. Působí jako odborný konzultant, který navrhuje vhodné postupy v případě zdravotních rizik a dalších souvislostí. Radí také sportovcům, kteří využívají naše služby, je mezi nimi několik mistrů světa olympijských medailistů a reprezentantů ČR.
Libor Vítek 
Sportovní část pro vás připravuje dlouholetý trenér naší juniorské tenisové reprezentace Mgr. Jan Taussig. Je absolventem FTVS UK a držitelem licence Nutriční poradce a sportovní dietolog, zaměřuje se na nutriční poradenství a problematiku pohybových aktivit.
Jan Taussig
publikováno: 15.08.2016   napsal/a: Mgr. Jan Taussig
reklama