Poradna Studio Sportvital

reklama
  • Stále se vám nedaří dosáhnout svého cíle? 
  • Chcete zhubnout nebo si udržet kýženou váhu?
  • Chcete si ověřit, zda jíte nutričně vyváženě a zdravě?
  • Vyzkoušeli jste desítky diet bez úspěchu?
  • Jste bezradní ze záplavy rozmanitých výživových doporučení? 

Navštivte naši poradnu, vyzkoušejte naši komplexní metodu a garantujeme vám, že při dodržení jejich principů budete úspěšní.

 

Máme mnoholeté zkušenosti s „běžnou“ i firemní klientelou, s profesionálními i rekreačními sportovci!

 

Naše motto:  "Vaše cesta k pozitivní změně je naším společným úspěchem."

                     "Vaše cesta za úspěchem je naší společnou odměnou."

 Sportvital Studio - poradna

Komu je poradna určena?

Náš záběr je velmi široký:

Od dětského věku až po ten seniorský,

  • od žen jdoucích za vysněnou váhou, přes vystresované manažery středního věku,
  • až po profesionální,výkonnostní a rekreační sportovce.

Co od nás můžete čekat?

1. Prvním krokem je úvodní konzultace do 60 min., při níž zjistíme, jaká jsou Vaše přání a očekávání. Navrhneme Vám možné varianty postupu, časový plán a nákladnost.

Cena konzultace je 400,- Kč, vyberete li si některou ze služeb, konzultace bude zahrnuta v ceně.

2. Zvolíte si některou z našich služeb nebo programů z této Nabídky. Všechny služby a programy se vždy snažíme přizpůsobit vašim přáním a možnostem.

3. Velice si zakládáme na spokojenosti našich klientů. Garantujeme, že budete li nespokojeni s našimi službami,  vrátíme Vám peníze zpět.

Co nabízíme?

KOMPLEXNÍ PŘÍSTUP – DIAGNOSTIKU – ŘEŠENÍ – VÝSLEDKY

PROFESIONALITU – ODBORNOST – EMPATII - PŘÍJEMNÉ PROSTŘEDÍ

V čem se lišíme od konkurence?

Neprodáváme žádné „zázračné výživové doplňky a pomůcky“.

reklama

Máme skvělé odborné zázemí garantované prof. MUDr. Liborem Vítkem, přístup k nejmodernějším poznatkům. Dovolíme si tvrdit, že takový „background“, má jen nepatrný zlomek poraden. Naše poradenství má přesah do medicíny, dokážeme navrhnout vhodná lékařská vyšetření např. na potravinové intolerance a alergeny.

Využíváme u nás unikátní program Sportvital-Nutrition, který dokáže vyhodnotit 30 nejdůležitějších nutričních parametrů.  Nastavíme Váš individuální plán hubnutí a program se stane Vaším každodenním průvodce a strážcem k dosažení cíle.

Licenci tohoto softwaru u nás používá zatím pouze pracoviště 1. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze a výživový program je součástí naší expozice EXPO 2015 v Miláně. Poradenství stavíme na faktech, nikoliv na odhadech a domněnkách.

Profesionální sport je laboratoří moderních trendů ve výživě, kde se i každá malá chyba projeví. Spolupracujeme s více než 30 vrcholovými sportovci. Je mezi nimi v tuto cvíli 8 mistrů světa, 4 medailisté z olympijských her nebo hráčka na 8. místě WTA v tenise. Tyto poznatky a služby nabízíme i široké veřejnosti.

Kdo se vám bude věnovat?

 

Prof. MUDr. Libor Vítek PhD. je tvůrcem a současně garantem všech nabízených služeb a programů. Libor působí na 1.Lékařské fakultě Univerzity Karlovy, publikuje mnoho odborných i populárních článků o „zdravém životním stylu“ např. článek v časopise Téma.  Působí jako odborný konzultant, který navrhuje vhodné postupy v případě zdravotních rizik a dalších souvislostí. Radí také sportovcům, kteří využívají naše služby, je mezi nimi několik mistrů světa olympijských medailistů a reprezentantů ČR.

 

Mgr. Jan Taussig má mnohaletou zkušenost z vrcholového sportu, je absolventem FTVS UK a držitelem licence Nutriční poradce a sportovní dietolog. Zaměřuje se na nutriční poradenství a rozbor pohybových aktivit. Koníčkem je pro něj poradenství pro „hobby“ sportovce, ti se totiž mnohdy dopouští závažných chyb, takže si často spíše škodí, než prospívají.

 

Petra Hamerská, pochází z lékařského prostředí, s vrcholových sportem vyrůstala, má licenci Nutričního poradce, instruktora Nordic Walkingu a trenéra stolního tenisu. Zabývá se u nás praxí i lektorskou činností. Její specializací je nutriční poradenství pro dospělé i děti, preventivní programy nadváhy a obezity, lektorování, instruktáže a lekce Nordic Walkingu .

Jaké služby nabízíme?

Vyberte si z široké palety služeb a programů, které naleznete ZDE.

Budete li mít jakýkoliv dotaz k našim službám a programům, neváhejte nás kontaktovat na:

poradna@sportvital.cz nebo na tel.: 608 977 006,

607 931 902

Kde nás najdete:

Adresa poradny: Pod špitálem 367, Praha 5 Zbraslav 156 00

Na konzultaci je nutné se objednat předem na tel. 608 977 006 nebo na emailu info@sportvital.cz! Budeme se těšit na vaši návštěvu.

 

 

publikováno: 01.09.2010   napsal/a: MUDr. Libor Vitek
reklama