Poradna Studio Sportvital

  • Stále se vám nedaří dosáhnout svého cíle? 
  • Chcete zhubnout nebo si udržet kýženou váhu?
  • Chcete si ověřit, zda jíte nutričně vyváženě a zdravě?
  • Vyzkoušeli jste desítky diet bez úspěchu?
  • Jste bezradní ze záplavy rozmanitých výživových doporučení? 

Navštivte naši poradnu, vyzkoušejte naši komplexní metodu a garantujeme vám, že při dodržení jejich principů budete úspěšní.

 

Máme mnoholeté zkušenosti s „běžnou“ i firemní klientelou, s profesionálními i rekreačními sportovci!

 Naše motto:  "Vaše cesta k pozitivní změně je naším společným úspěchem."

                     "Vaše cesta za úspěchem je naší společnou odměnou."

 

Co od nás můžete čekat?

1. Prvním krokem je úvodní konzultace do 60 min., při níž zjistíme, jaká jsou Vaše přání a očekávání. Navrhneme Vám možné varianty postupu, časový plán a nákladnost.

Cena konzultace je 400,- Kč, vyberete li si některou ze služeb, konzultace bude zahrnuta v ceně.

2. Zvolíte si některou z našich služeb nebo programů z této Nabídky. Všechny služby a programy se vždy snažíme přizpůsobit vašim přáním a možnostem.

3. Velice si zakládáme na spokojenosti našich klientů. Garantujeme, že budete li nespokojeni s našimi službami,  vrátíme Vám peníze zpět.

V čem se lišíme od konkurence?

Neprodáváme žádné „zázračné výživové doplňky a pomůcky“.

Máme výborné odborné zázemí, přístup k nejmodernějším poznatkům. Naše poradenství má přesah do medicíny.

Využíváme u nás unikátní program Sportvital-Nutrition, který vyhodnocuje 30 nejdůležitějších nutričních parametrů.  Nastavíme Váš individuální plán hubnutí a program se stane Vaším každodenním průvodce a strážcem k dosažení cíle.

Licenci tohoto softwaru u nás používá zatím pouze pracoviště 1. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze a výživový program byl součástí naší expozice EXPO 2015 v Miláně.

Poradenství stavíme na faktech, nikoliv na odhadech a domněnkách.

Profesionální sport je laboratoří moderních trendů ve výživě, kde se i každá malá chyba projeví. Spolupracujeme s více než 30 vrcholovými sportovci. Je mezi nimi v tuto cvíli 8 mistrů světa, 4 medailisté z olympijských her nebo hráčka, která dosáhla 1 místa v žebříčku WTA v tenise. Tyto poznatky a služby nabízíme i široké veřejnosti.

Kdo se vám bude věnovat?

 

Mgr. Jan Taussig má mnohaletou zkušenost z vrcholového sportu, je absolventem FTVS UK a držitelem licence Nutriční poradce a sportovní dietolog. Zaměřuje se na nutriční poradenství a rozbor pohybových aktivit. Koníčkem je pro něj poradenství pro „hobby“ sportovce, ti se totiž mnohdy dopouští závažných chyb, takže si často spíše škodí, než prospívají.

 

Petra Hamerská, pochází z lékařského prostředí, s vrcholových sportem vyrůstala, má licenci Nutričního poradce, instruktora Nordic Walkingu a trenéra stolního tenisu. Zabývá se u nás praxí i lektorskou činností. Její specializací je nutriční poradenství pro dospělé i děti, preventivní programy nadváhy a obezity, lektorování, instruktáže a lekce Nordic Walkingu .

Jaké služby nabízíme?

Vyberte si z široké palety služeb a programů, které naleznete ZDE.

Budete li mít jakýkoliv dotaz k našim službám a programům, neváhejte nás kontaktovat na:

poradna@sportvital.cz nebo na tel.: 608 977 006,

607 931 902

Kde nás najdete:

Adresa poradny: Pod špitálem 367, Praha 5 Zbraslav 156 00

Na konzultaci je nutné se objednat předem na tel. 608 977 006 nebo na emailu info@sportvital.cz! Budeme se těšit na vaši návštěvu.