Program Sport

Není žádným tajemstvím, že největších omylů na vlastním těle se dopouštějí výkonnostní a rekreační sportovci!

Nelze se tomu divit, kritickým faktorem je nedostatek času na nezbytné regenerační procedury.

Nabízíme Vám řešení.

Značnou měrou se na kvalitě a rychlosti obnovy sil podílí výživa. Je to obecně známé, logické a nikoho by asi nenapadlo do závodního motoru lít nekvalitní palivo. Přesně to ale mnoho amatérů, nezřídka i profesionálů dělá, a současně "vyhazuje oknem" peníze za výživové doplňky.

Čas na jídlo si udělá každý, o jeho skladbě koluje na webu množství "zaručených" rad, mnohdy protichůdných. Není jednoduché se v nich vyznat a vytřídit komerční zájem prodejců doplňků a "revolučních" metod i vysloveně zdraví ohrožujících experimentů.

 

My vám nabízíme ucelený a individualizovaný rozbor stravy, který mají pouze profesionální týmy s kvalifikovanými dietology. Náš program je podložený odborností a dlouholetými praktickými zkušenostmi. Důkazem jsou více než tři desítky reprezentantů ČR a SR, kteří využily nebo využívají naše poradenské služby.

Stejné služby jaké využívají profesionální sportovci nabízíme i Vám!

Co pro Vás mimo jiné můžeme udělat?

 • stanovit Váš somatotyp a složení těla,
 • podrobně analyzovat Váš současný jídelníček (běžný, před i po zátěži), nutriční hodnoty stravy skutečně počítáme!!! 
 • vyznat se ve výživových doplňcích, k čemu jsou, které jsou účinné a které ne
 • pravidelně sledovat změny ve složení těla v závislosti na tréninku a změnách ve výživě
 • doporučit vhodné biochemické testy (analýza krevního obrazu, základních biochemických parametrů, potravinových či inhalačních alergenů…)
 • spolupracujeme s laboratoří zátěžové diagnostiky, kde Vám určí tréninkové zóny pomocí tzv. laktátové křivky

Vybrat si můžete jednotlivou službu nebo jejich kombinace. My vám vysvětlíme, k čemu je co dobré a výběr je už jen na vás.

Co od nás získáte?

 • podrobný nutriční report, který hodnotí energetickou bilanci, podíl hlavních živin - tuky, sacharidy, bílkoviny, cholesterol, sodík.... plus dalších 24 důležitých složek stravy (vitamíny, minerály a stopové prvky), budete tak mít dokonalý přehled, zdali vaše strava splňuje kritéria potřebná pro váš sport (silový, vytrvalostní, rychlostně-vytrvalostní), nebo zkrátka  "JEN" jestli je ve Vaší stravě vše, co by tam mělo být.
 • doporučení, kde jsou hlavní nedostatky a jak je odstranit
 • nutriční plán včetně časování před, v průběhu a po zátěži
 • vhodnost používaných výživových doplňků

Varianty a ceny

S klientem se vždy snažíme nalézt optimální řešení jeho situace a vyjít vstříc jeho finančním možnostem. Cena závisí na množství konzultací a délce programu, od 500,-Kč za jednu konzultaci až po komplexní 6ti měsíční program za 7000,-Kč, který zahrnuje:

 • 3x hodinovou konzultaci
 • 2x analýzu složení těla
 • rozbor týdenního jídelníčku se 14ti stránkovým reportem
 • revizi výživových doplňků
 • návrh změn jak jídelníček dopnit a optimalizovat pro daný sport

Program lze upravit a redukovat, cena je pak adekvátně nižší.

Navíc od nás dostanete, materiály s příklady jídel a správného časování před v průběhu a po zátěži. Dále můžete získat 10% slevu na sporttestery zn. Polar

mám zájem

"Převážnou část roku trávíme na cestách, hotelech a na turnajích. Cestování a změny časových pásem jsou velmi vyčerpávající. Abychom v tom kolotoči obstáli musíme využívat všechny možnosti které fungují. Když Novak Djokovič vydal knihu o vlivu změny stravy na jeho výkonnost, způsobilo to v tenisovém prostředí poprask a všichni se začali o tuto oblast zajímat a já se setrou jsme nebyly výjimkou".

Karolína Plíšková v roce 2017 stanula na samém vrcholu žebříčku WTA a společně se sestrou Kristýnou s námi spolupracovala.

"Udržet se ve světové špičce není jednoduché, moji soupeři nespí. Ve své přípravě se stále snažím věci vylepšovat a dále posouvat svou výkonnost. Kvalitně vyladěný jídelníček k tomu určitě patří".

Martin Fuksa, několikanásobný mistr světa je v současnosti naším nejúspěšnějším rychlostním kanoistou. Naše služby využívá už více než šest let.

Výčet dalších sportovců, kteří s námi spolupracují nebo využili naše služby je rozsáhlý. Namátkou: Bronzový čtyřkajak z olympiády v Riu, tenistka Karolína Muchová, Jiří Veselý, plážové volejbalistky Markéta Sluková a Bára Hermanová, veslaři Miroslav Vraštil, Jan Hájek, Ondřej a Jan Vetešníkovi, Jiří Kopáč....

 

Vaše dotazy a připomínky směřujte na:
info@sportvital.cz
Tel.: 608 977 006

 

Kompletní nabídka našich služeb.